
Світлодіодна люстра в спальню Diasha A8060/4+4BKLED3colordimmer
2 450 ₴
- В наявності
+380 (98) 152-82-63
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Діаметр кріплення: 30 см;
- Максимальний діаметр (ширина): 57 см;
- Висота: 12 см;
- Тип ламп: LED;
- Максимальна потужність ламп: 145W;
- Обладнання: Пульт-димер;
- Напруга ламп: 220V;
- Тип кріплення: На планку;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Країна виробник | Китай |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴




