
Светильник трековый Levistella 78012-BL08 ORG
1 470 ₴
- В наявності
- Код: LVS4999
+380 (98) 152-82-63
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник 78012-BL08 ORG для текстильної трекової системи
Джерело світла: LED
Потужність: 12W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
CRI: 80
Діаметр світильника: 100мм
Висота світильника: 110мм
Матеріал світильника: алюміній
Колір світильника: теракотовий
Матеріал кріплення - пластик
Тип кріплення - текстильна трекова система
Особливості: регульований кут нахилу
Джерело світла: LED
Потужність: 12W
Робоча напруга: DC 48V
Температура світла: 4000К
CRI: 80
Діаметр світильника: 100мм
Висота світильника: 110мм
Матеріал світильника: алюміній
Колір світильника: теракотовий
Матеріал кріплення - пластик
Тип кріплення - текстильна трекова система
Особливості: регульований кут нахилу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | Да |
| Колір корпуса | теракотовий |
| Матеріал корпуса | Алюміній |
| Потужність, W | 12W |
| Робоча напруга | DC 48V |
| Температура світла, К | 4000K |
| Тип кріплення | текстильна трекова система |
| Тип освітлення | трековий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴



